0
0
0

Серія електричних котлівTenko SMART

Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 6 кВт 220 В (SMART_6/220) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 60 кв.м об..
24 081 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 6 кВт 380 В (SMART_6/380) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 60 кв.м об..
24 081 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 9 кВт 220 В (SMART_9/220) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 90 кв..
24 724 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 9 кВт 380 В (SMART_9/380) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 90 кв..
24 724 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 12 кВт 220 В (SMART_12/220) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 120..
25 358 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 12 кВт 380 В (SMART_12/380) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 120..
25 358 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 15 кВт 380 В (SMART_15/380) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 150..
25 612 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 18 кВт 380 В (SMART_18/380) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 180..
25 980 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 21 кВт 380 В (SMART_21/380) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 210..
26 626 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 24 кВт 380 В (SMART_24/380) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 240..
27 133 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 30 кВт 380 В (SMART_30/380) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 300..
27 386 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Tenko СМАРТ 36 кВт 380 В (SMART_36/380) – досконалий електрокотел в повній комплектації, з сенсорним управлінням, программатором та вбудованим Wi-Fi модулем. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 360..
27 882 грн.
Купити

Переваги Tenko SMART

Як вибрати електричний котел Тенко Смарт та купити в Харкові, Києві, Дніпрі, Львові, Одесі чи будь-якому іншому місті України.

Загальний опис

Електрокотли серії SMART завод Тенко запустив у виробництво з червня 2021 року. Інноваційний сучасний електрокотел викликав великий інтерес на виставці Акватерм-2021. Повна комплектація, сенсорне управління на вбудованому дисплеї, програматор та функції дистанційного керування через вбудований модуль Wi-Fi дозволили стверджувати, що Тенко функціонально перевершив іноземні електорокотли провідних брендів. При цьому вартість котлів електричних Смарт виявилась нижчою за імпортні аналоги на 15-20%.

Електричні котли Tenko Smart для обігріву приватних будинків, квартир та громадських приміщень площею до 360 кв.м. відкривають всі існуючі можливості управління, забезпечуючи при цьому максимальний комфорт. Вбудована автоматика (мікропроцесор, що програмує налаштування роботи) гарантує гнучкість в підході до розподілу витрат на опалення.

Дана серія представлена ​​моделями від 6 до 36 кВт. Шестиступінчаста автоматична модуляція потужності оптимізує навантаження на електромережу, рівномірно розподіляє ресурс між усіма тенами. Електроніка котлів адаптована під стандарти європейської енергосистеми 230V ~1N і 400V ~3N, яка вже прийнята в Україні.

Три модифікації котлів потужностей – 6, 9 і 12 кВт – мають універсальну можливість роботи як в однофазній 220 В так і в трифазній електромережі 380 В.

Головні переваги Тенко Смарт

 1. Вбудований сенсорний дисплей діагоналлю 5 " призначений для налаштування необхідних параметрів режимів роботи та контролю за поточним статусом системи опалення. Задається потрібна температура подачі теплоносія або кімнатного повітря.
 2. Мікроконтролер дозволяє запрограмувати і підтримувати в автоматичному режимі оптимальні налаштування котла, а також веде облік витрати електроенергії.
 3. Wi-Fi модуль вбудований в конструкцію котла. Дозволяє дистанційно контролювати та змінювати налаштування режиму роботи через мобільний додаток для iOS, Android або WEB-інтерфейс. Синхронізація з сервером реального часу та автоматичне завантаження програмних оновлень виробника.
 4. Два блоки по три мідних ТЕНи при запуску швидше нагрівають систему, ніж нагрівальні елементи з нержавіючої сталі. У режимі модуляції автоматика самостійно визначає необхідну кількість ТЕНів, що включаються, в залежності від кривої нагріву. Селективність відбувається в автоматичному режимі – це розподіляє ресурс вироблення рівномірно між усіма шістьма ТЕНами.
 5. Вбудований частотний циркуляційний насос Grundfos забезпечує мінімально необхідний витрата електрики. Користувач може сам задати два параметра роботи: паузу включення нагріву та паузу виключення насоса. Це знижує підсумкове споживання енергії для насоса, а також подовжує і без того великий термін служби насоса. Частотний насос працює пропорційно тиску теплоносія.
  Вся внутрішня обв'язка котла виконана з довговічних мідних фітингів, стійких до корозії.
 6. Група безпеки: автоматичний відвідник повітря та запобіжний гідравлічний клапан на 3 бар.
 7. Захист:
  1. Від перегріву захищає вбудований датчик, що відключає нагрів при перевищенні температури 80°С;
  2. Від замерзання системи опалення охороняє інший датчик. Щогодини при вимкненому насосі контролюється температура системи. Якщо відбувається зниження температури до +5°С, насос та нагрівальний елемент самостійно включаються на 1 хвилину, прогріваючи систему на кілька градусів.
  3. Функція пристрою захисного відключення (ПЗВ) вимикає модульний контактор в разі виявлення пошкодження ізоляції ТЕНа або силового реле після чого на дисплей виводиться відповідне повідомлення.

Умови доставки та оплати

Без обов'язкової передоплати післяплатою приотриманні котли Тенко Смарт безкоштовно доставляємо «Нової поштою» з нашого харківського складу в будь-яке місто України: Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одеса, Львів, Вінниця, Ізмаїл, Чернігів, Суми, Павлоград, Марганець, Нікополь, Покровск , Кривий Ріг, Хмельницький, Чернівці, Стрий, Луцьк, Мукачево, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Тернопіль, Васильків, Бориспіль, Полтаву. У сільську місцевість доставляємо без обмежень, в тому числі адресною доставкою.

Відео огляд електричних котлів Тенко СМАРТ

Відгуки
Олександр
Олександр
12.11.2021
Електричний котел Tenko Економ 4,5 кВт 220 В
Електричний котел Tenko Економ 4,5 кВт 220 В
Менеджер перезвонил в течении часа ,уточнил детали и на следующий день товар был отправлен. Котел ещё не проверил но думаю всё будет отлично. Компанию рекомендую...
Владислав
Владислав
11.11.2021
Електричний котел Tenko Міні 3 квт 220
Електричний котел Tenko Міні 3 квт 220
Брал для частного дома (80квм), который нечасто посещаю. Цель: поддержание положительной температуры в доме. Установил последовательно со старым газовым котлом (с цирк. насосом). Хорошее качество исполнения. ..
Сергей
Сергей
03.06.2021
Електрокотел Tenko Premium Plus 6/220
Електрокотел Tenko Premium Plus 6/220
Увидел критический отзыв о котле, которым пользуюсь с 2018 года и удивился. У меня работает все на ура. Настроен программатор так, что я по максимуму использую ночной тариф, разгоняю систему под утро, в 7-00 котел отключается и не включается до вечера т.к. система не успевает остывать У меня дом 80 ..
Баскоєв Валерій
Баскоєв Валерій
03.06.2021
Електрокотел Tenko Premium Plus 6/220
Електрокотел Tenko Premium Plus 6/220
После года эксплуатации котла «ТЕНКО премиум плюс» 6кВт хочу предостеречь от выбора этого котла, он низкотемпературный. теплоноситель ниже 75 градусов и если система отопления рассчитана правильно, то будет холодно в морозы. количество радиаторов надо увеличивать процентов на 30 от расчетного. Выво..
Андрей
Андрей
06.11.2020
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
чи потрібно додаткова Група безпеки до котла Відповідь: Группа безпеки потрібна. В системі повинен бути відводчик повітря та запобіжний гідравлічний клапан для захисту від надмірного тиску (більше 3 бар)...
Виктория
Виктория
15.10.2020
Електричний котел Tenko Економ 9 кВт 220 В
Електричний котел Tenko Економ 9 кВт 220 В
Скажите пожалуйста, мож но ли к этому котлу поставить Wi-Fi блок? Или что-то в этом роде? Спасибо) Ответ: К котлам Тенко серии Эконом возможность подключить модуль Wi-Fi отсутствует. Можно подключить внешнее устройство: комнатный термостат, программатор, а также внешний циркуляционный насос. Подк..
Анатолій
Анатолій
18.09.2020
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
У відкритій системі можна використовувати тільки економ? Відповідь: у відкритих системах можна використовувати котли з ручним керуванням серій Економ, Міні та Стандарт (СКЕ, CKEG)...
Никифоров Петр А., Боярка
Никифоров Петр А., Боярка
08.04.2020
Електричний котел Tenko Економ 30 кВт 380 В
Електричний котел Tenko Економ 30 кВт 380 В
Почему в котлах серии Эконом с мощностью от 18 до 30 квт не три, а две ступени мощности? Ответ: В котлах "Эконом" мощности 18, 21, 24 и 30 кВт теплообменник с двумя блоками ТЭНов - одна ступень на каждый блок. Три ступени на такую мощность в модификациях Тенко Плюс...