0
0
0

Tenko Premium

Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium 3 кВт 220 В (ПKE_3/220) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 40 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність автоматично модулюється в..
15 640 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium 4,5 кВт 220 В (ПKE_4,5/220) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 50 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність автоматично модулюєть..
15 954 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium 6 кВт 220 В (ПKE_6/220) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 70 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність автоматично модулюється в..
16 025 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium 9 кВт 220 В (ПKE_9/220) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 100 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність автоматично модулюється ..
16 772 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium 4,5 кВт 380 В (ПKE_4,5/380) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 50 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність автоматично модулюєть..
16 097 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium 6 кВт 380 В (ПKE_6/380) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 70 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність автоматично модулюється в..
16 268 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium 7,5 кВт 380 В (ПKE_7,5/380) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 80 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність автоматично модулюєть..
16 595 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium 9 кВт 380 В (ПKE_9/380) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 100 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність автоматично модулюється ..
16 772 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium 10,5 кВт 380 В (ПKE_10,5) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 110 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність автоматично модулюєтьс..
16 923 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium 12 кВт 380 В (ПKE_12) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 130 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність автоматично модулюється ві..
16 951 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium 15 кВт 380 В (ПKE_15) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 160 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність автоматично модулюється ві..
17 079 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium Plus 4,5 кВт 380 В (ППKE_4,5/380) з програматором, насосом і бачком. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 50 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужніс..
17 659 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium Plus 6 кВт 380 В (ППKE_6/380) з програматором, насосом і бачком. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 70 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність а..
18 694 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium Plus 9 кВт 380 В (ППKE_9/380) з програматором, насосом і бачком. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 100 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність ..
18 980 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium Plus 10,5 кВт 380 В (ППKE_10,5/380) з програматором, насосом і бачком. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 110 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потуж..
19 251 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium Plus 12 кВт 380 В (ППKE_12) з програматором, насосом і бачком. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 130 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність ав..
22 113 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium Plus 18 кВт 380 В (ППKE_18) з програматором, насосом і бачком. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 190 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність ав..
22 384 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium Plus 24 кВт 380 В (ППKE_24) з програматором, насосом і бачком. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 250 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність ав..
22 656 грн.
Купити
Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Premium Plus 30 кВт 380 В (ППKE_30) з програматором, насосом і бачком. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 310 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність ав..
21 706 грн.
Купити
0
Wi-Fi модуль Tenko для котлів серій Преміум і Преміум Плюс Призначення Wi-Fi блок служить для підключення та віддаленого управління роботою електрокотлів Tenko серій Преміум (Преміум Плюс). Перебуваючи там, де є інтернет, ви зможете управлят..
1 300 грн.
Купити
0
Для систем опалення об'ємом до 100 л Радимо для влаштування систем опалення з електроктламі Тенко плоский розширювальний бачок Sprut FT 10 як недороге та надійне рішення. Розширювальний бачок Sprut об'ємом 10 літрів призн..
1 550 грн.
Купити
Tenko Premium

Представляємо найбільш прогресивну лінійку опалювального обладнання від українського виробника – електричні котли Тenko серії Преміум. Це нагрівальні прилади елітного класу і комфорту. Так як в їх розробці була передбачена установка:

 • вдосконаленою латунної гідрогрупи;
 • вбудованого мікроконтролера;
 • тижнево-добового програматора;
 • Wi-Fi модуля.

Дотепно продумана конструкція вражає своїм вишукано стильним зовнішнім виглядом. Для досягнення такого ефекту були застосовані прогресивні технології підготовки металевих поверхонь і нанесення полімерно-порошкового покриття. Електрокотлами даної серії можна комплектувати закриті системи обігріву приміщень з площею до 360 м2 різноманітного функціонального використання. У представленій лінійці є десять моделей потужністю 3 ... 9 кВт працюють від мережі 220В і двадцять моделей потужністю 4,5 ... 36 кВт працюють від трифазної мережі.

Електричні котли Tenko серії Premium: особливості конструкції

Запропоновані електричні котли Тenko серії Преміум в порівнянні з аналогами мають певні конструкційні особливості:

 • встановлені три датчика температури, при цьому один з них - радіодатчик;
 • вбудований кімнатний термостат, який має програматор температури, що дозволяє задавати температурний режим системи опалення з урахуванням часу доби і днів тижня;
 • електричний котел Тenko Рremium оснащений датчиком протоку теплоносія;
 • вбудовано інтуїтивно зрозуміле електронне меню;
 • можна задавати час прокачування насосом теплоносія;
 • укомплектовані спеціальним електронним блоком пам'яті, що дозволяє вести облік використання електроенергії;
 • є можливість підключати до системи «тепла підлога»;
 • оснащені модулем Wi-Fi (опція);
 • електричний котел Тenko серії Преміум має вдосконалену латунну гідрогрупу;
 • укомплектований керівним мікроконтролером;
 • передбачена установка циркуляційного насоса фірми Grundfos;
 • надається можливість підключати бойлер непрямого нагріву;
 • укомплектовані трьома незалежними тенамі і мікропроцесором, що забезпечує селективне їх включення при функціонуванні електрокотла на малій потужності;
 • котли з ПЛЮС в назві мають вбудований розширювальний бак на 6 л.

Переваги

У нас можна купити електричний котел Тenko Преміум в Дніпрі, Одесі або іншому місті здатним забезпечити масу достоїнств при експлуатації:

 •  гарантовано підтримує оптимальний температурний режим в приміщенні завдяки вбудованому мікропроцесорній контролера, яка здійснює управління блоками ТЕНів;
 • надається можливість дистанційно коригувати регламент функціонування електрокотла за рахунок встановленого Wi-Fi модуля;
 • професійно пророблена конструкція дозволяє забезпечувати досить простий процес монтажу, настройки та експлуатації нагрівального приладу;
 • надається можливість досить наочно відслідковувати роботу електрокотла, так як котел електричний tenko преміум оснащений цифровим сенсорним дисплеєм, що відображає інформацію про температурний режим теплоносія з трьох датчиків, встановлених в кімнаті, на вході і виході обігрівального контура;
 • можна контролювати експлуатаційний ресурс кожного окремого Тена завдяки оснащенню опалювального приладу спеціальним електронним блоком пам'яті, що запам'ятовує час їх роботи;
 • наявність запобіжного дозволяє виключити виникнення в системі тиску вище 3 атм.

Купити електричні котли Tenko серії Premium в Україні

Ви шукаєте електричний котел європейської якості за доступною ціною? Пропонуємо опалювальне обладнання лідера українського ринку – компанії Тенко. У запропонованому від виробника асортименті можна легко підібрати модель, що максимально відповідає всіх експлуатаційних параметрів, необхідним для створення і підтримки оптимального комфортабельного мікроклімату в вашому приміщенні. Адже пропоновані прилади опалення розрізняються потужністю, кількістю ТЕНів, способом управління.

Тому в нашому інтернет-магазині можна електричні котли Тenko серії Преміум купити в Києві, Харкові або іншому населеному пункті країни за демократичною ціною від виробника.

Наші кваліфіковані менеджери нададуть допомогу у виборі ідеально підходить до ваших вимог моделі. До того ж дадуть професійну консультацію з будь-якого питання, що стосується монтажу, настройки або її експлуатації.

Електричні котли з програматором серії Tenko Premium: відео огляд

Підключення блоку Wi-Fi до котла Tenko Premium: відео огляд

Смарт-керування котлом Tenko Premium: відео огляд

Відгуки
Денис
Денис
07.08.2022
Конвектор ЕНК(Х) 1500 настінний
Конвектор ЕНК(Х) 1500 настінний
На вид выглядит добротно, зимой посмотрим в работе. Х-образный тэн за такие деньги я не видел. Пришел на следующий день. Выглядит симпатично, жаль ножек сейчас нет в продаже. Ставлю 5 звёзд интуитивно...
Петро Іванович
Петро Іванович
05.07.2022
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
Доброго дня. Який максимальний об'єм води нагріє Tenko Эконом 3 220? до 30 л..
Константин
Константин
22.06.2022
Електрокотел Tenko Digital Standart 9/220
Електрокотел Tenko Digital Standart 9/220
Отличный котел ...пользуюсь 3 сезона проблем нет никаких... Для отопления дома в 140 м2 (системой теплый пол). ..так же отдельно спасибо тех специалистам компании за оказанные безвозмездно и профессионально (что в наше время редкость у "сервисников" и мастеров ) консультации в процессе эксплуатации..
Сергій
Сергій
17.06.2022
Електричний котел Tenko Міні 3 квт 220
Електричний котел Tenko Міні 3 квт 220
Купив приблизно в 2014 році. Переробив систему опалення. Квартира 42 кв м.. Утеплена. На режимі 1,5 кВт повністю без газового опалення вистачає підтримувати температуру повітря 22 градуса (встановлено дистанційне управління для підтримування бажаної температури повітря. ). Разом з загальним спожива..
Олег
Олег
08.12.2021
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
А вы не подскажите его можно закрывать в колекторный ящик? Ответ: электрокотел можно устанавливать в любых помещениях с влажностью не более 80%...
Олександр
Олександр
12.11.2021
Електричний котел Tenko Економ 4,5 кВт 220 В
Електричний котел Tenko Економ 4,5 кВт 220 В
Менеджер перезвонил в течении часа ,уточнил детали и на следующий день товар был отправлен. Котел ещё не проверил но думаю всё будет отлично. Компанию рекомендую...
Владислав
Владислав
11.11.2021
Електричний котел Tenko Міні 3 квт 220
Електричний котел Tenko Міні 3 квт 220
Брал для частного дома (80квм), который нечасто посещаю. Цель: поддержание положительной температуры в доме. Установил последовательно со старым газовым котлом (с цирк. насосом). Хорошее качество исполнения. ..
Сергей
Сергей
03.06.2021
Електрокотел Tenko Premium Plus 6/220
Електрокотел Tenko Premium Plus 6/220
Увидел критический отзыв о котле, которым пользуюсь с 2018 года и удивился. У меня работает все на ура. Настроен программатор так, что я по максимуму использую ночной тариф, разгоняю систему под утро, в 7-00 котел отключается и не включается до вечера т.к. система не успевает остывать У меня дом 80 ..