0
0
0

Tenko Digital

Безкоштовна доставка по Україні
0
Електрокотел Tenko Digital Standart Plus 36 кВт 380 В (SDKE+_36 SSR) з насосом і бачком. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 370 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 0,8 бар. Потужні..
17 383 грн.
Купити
0
Циркуляційний насос Sprut GPD 25-6S для котлів Тенко З недорогих і надійних рішень для влаштування системи опалення з примусовою циркуляцією ми рекомендуємо насос циркуляційний з гайками Sprut GPD 25-6S 180. Насос призначений для перекачув..
2 018 грн.
Купити
0
Циркуляційний насос для котлів Тенко З недорогих та надійних рішень для влаштування системи опалення з примусовою циркуляцією ми рекомендуємо насос циркуляційний Sprut LRS 25-6S 130. Насос призначений для перекачування робочих рідин в одно..
1 665 грн.
Купити
0
Циркуляційний насос для котлів Тенко З недорогих та надійних рішень для влаштування системи опалення з примусовою циркуляцією ми рекомендуємо насос циркуляційний Wilo-Star-RS 25/6 130 OEM. Wilo-Star-RS 25/6 циркуляційний насос з мокрим рот..
2 190 грн.
Купити
0
Бепроводной терморегулятор з кімнатним термостатом Computherm Q7 RF Призначення Кімнатний термостат з програматором призначений для управління газовим або електричним котлом, а також кондиціонерами. З'єднання з тепловим джерелом двожильним ..
1 690 грн.
Купити
0
Програматор з кімнатним термостатом Computherm Q7 Призначення Кімнатний термостат з програматором призначений для управління газовим або електричним котлом, а також кондиціонерами. З'єднання з тепловим джерелом двожильним електричним кабеле..
1 090 грн.
Купити
0
Для систем опалення об'ємом до 100 л Радимо для влаштування систем опалення з електроктламі Тенко плоский розширювальний бачок Sprut FT 10 як недороге та надійне рішення. Розширювальний бачок Sprut об'ємом 10 літрів призн..
1 280 грн.
Купити
0
Для систем опалення об'ємом до 120 л Радимо для влаштування систем опалення з електроктламі Тенко плоский розширювальний бачок Sprut FT 12 як недороге та надійне рішення. Розширювальний бачок Sprut об'ємом 12 літрів призн..
1 350 грн.
Купити
0
Для систем опалення об'ємом до 60 л Радимо для влаштування систем опалення з електроктламі Тенко плоский розширювальний бачок Sprut FT 6 як недороге та надійне рішення. Розширювальний бачок Sprut об'ємом 6 літрів призначе..
1 195 грн.
Купити
0
Для систем опалення об'ємом до 80 л Радимо для влаштування систем опалення з електроктламі Тенко плоский розширювальний бачок Sprut FT 8 як недороге та надійне рішення. Розширювальний бачок Sprut об'ємом 8 літрів призначений для ко..
1 235 грн.
Купити
0
Для систем опалення об'ємом до 120 л Радимо для облаштування систем опалення з електроктламі Тенко розширювальний бачок Sprut VT 12 як недороге та надійне рішення. Круглий розширювальний бачок Sprut об'ємом 12 л..
910 грн.
Купити
0
Для систем опалення об'ємом до 180 л Радимо для облаштування систем опалення з електроктламі Тенко розширювальний бачок Sprut VT 18 як недороге та надійне рішення. Круглий розширювальний бачок Sprut об'ємом 18&n..
1 030 грн.
Купити
0
Для систем опалення об'ємом до 240 л Радимо для облаштування систем опалення з електроктламі Тенко розширювальний бачок Sprut VT 24 як недороге та надійне рішення. Круглий розширювальний бачок Sprut об'ємом 24 літрів..
1 100 грн.
Купити
0
Для систем опалення об'ємом до 40 л Радимо для облаштування систем опалення з електроктламі Тенко розширювальний бачок Sprut VT 4 як недороге та надійне рішення. Круглий розширювальний бачок Sprut об'ємом 4 літри при..
540 грн.
Купити
0
Для систем опалення об'ємом до 50 л Радимо для облаштування систем опалення з електроктламі Тенко розширювальний бачок Sprut VT 5 як недороге та надійне рішення. Круглий розширювальний бачок Sprut об'ємом 5 літр..
610 грн.
Купити
0
Для систем опалення об'ємом до 80 л Радимо для облаштування систем опалення з електроктламі Тенко розширювальний бачок Sprut VT 8 як недороге та надійне рішення. Круглий розширювальний бачок Sprut об'ємом 8 літр..
734 грн.
Купити

Пропонуємо високотехнологічне і надійне опалювальне обладнання українського виробництва - електрокотел tenko digital. Його можна встановлювати в якості як основного обігрівального приладу, так і допоміжного пристрою в комбінації з більш потужними аналогами для обігріву приміщень різноманітного функціонального використання, опалювальна площа яких не перевищує 160 м2.

У нашому інтернет-магазині лінійка електричних котлів Тенко Діджитал представлена ​​11 моделями:

 • 4 - функціонуючими від однофазної мережі потужністю 3 ... 7,5 кВт;
 • 7 - потужністю 4,5 ... 15 кВт з підключенням до трифазної мережі.

Головне достоїнство серії Digital - передбачена можливість електронного управління працездатністю котла.

Електричні котли Tenko серії Digital: особливості конструкції

Спеціалізований інтернет-магазин опалювального обладнання в Дніпрі, Одесі або іншому місті України пропонує котел електричний tenko digital володіє певними конструкційними відмінностями від моделей інших серій українського виробника:

 • обладнаний датчиком контролю температурного режиму теплоносія і повітря в приміщенні;
 • передбачена підключення цикуляційного насоса Grundfos;
 • відрізняється досить простою, але надійною конструкцією;
 • електрокотел Тенко Діджитал відрізняється високим рівнем екологічності;
 • оснащений вбудованими дублюючими колекторами;
 • в період функціонування практично не чути шуму;
 • неодмінно комплектуються капілярним термостатом, що дозволяють здійснювати плавне регулювання температурного режиму теплоносія в діапазоні 0 ... 90°С;
 • електричний котел Тenko Digital обладнаний спеціальним електронним блоком;
 • допускається встановлювати лише в закритих системах опалення з примусовою циркуляцією теплоносія;
 • оснащені світловими індикаторами режимів функціонування;
 • котли даної серії обладнані теплообмінником з якісної металевої толстенной труби, при цьому на ньому зроблена додаткова антикорозійна обробка;
 • на відміну від інших серій Тенко мають в темно-сірий колір.

Переваги

У нашому інтернет-магазині можна придбати електричні котли Тenko серії Digital володіють масою визнаних чеснот:

 • відрізняються досить високим коефіцієнтом корисної дії – близько 99%;
 • додаткове оснащення спеціальним електронним блоком дозволяє управляти функціонуванням котлами лінійки Діджитал за допомогою програматора;
 • грамотно продумана конструкція дозволяє виробляти досить простий процес монтажу і налаштування;
 • можна гарантовано використовувати в системі «тепла підлога» завдяки передбачену можливість плавної зміни температурного режиму теплоносія;
 • котел електричний Тenko Digital характеризуються високим рівнем екологічності;
 • наявність 3-х швидкісного циркуляційного насоса дає можливість легко забезпечити підтримку в приміщенні оптимального мікроклімату;
 • потрібно мінімальне технічне обслуговування;
 • відрізняються простотою експлуатації і контролю за рахунок професійно продуманої системи візуального відображення режимів роботи;
 • котел Тенко Діджитал можна підключати до двухтарифного лічильника;
 • оснащення блоком захисних модульних контакторів дозволяє максимально виключити вихід з ладу опалювального приладу від різких перепадів напруги і випадкового короткого замикання;
 • відрізняється доброю економічністю, так як надає можливість економити на споживанні електроенергії;
 • відноситься до категорії демократичних цін.

Купити електричні котли Tenko серії Digital в Україні

Спеціалізований інтернет-магазин пропонуємо жителям Києва, Харкова або іншого населеного пункту країни велику лінійку електричних котлів високої якості Діджитал від української компанії Tenko. Кожна представлена ​​модель максимально відповідає найвищим потребам і побажанням навіть досить вимогливого клієнта.
У нас можна купити електрокотел Тенко Діджитал за демократичною ціною для облаштування опалювальної системи в приміщеннях різноманітного функціонального використання.

Відгуки
Константин
Константин
22.06.2022
Електрокотел Tenko Digital Standart 9/220
Електрокотел Tenko Digital Standart 9/220
Отличный котел ...пользуюсь 3 сезона проблем нет никаких... Для отопления дома в 140 м2 (системой теплый пол). ..так же отдельно спасибо тех специалистам компании за оказанные безвозмездно и профессионально (что в наше время редкость у "сервисников" и мастеров ) консультации в процессе эксплуатации..
Сергій
Сергій
17.06.2022
Електричний котел Tenko Міні 3 квт 220
Електричний котел Tenko Міні 3 квт 220
Купив приблизно в 2014 році. Переробив систему опалення. Квартира 42 кв м.. Утеплена. На режимі 1,5 кВт повністю без газового опалення вистачає підтримувати температуру повітря 22 градуса (встановлено дистанційне управління для підтримування бажаної температури повітря. ). Разом з загальним спожива..
Олег
Олег
08.12.2021
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
А вы не подскажите его можно закрывать в колекторный ящик? Ответ: электрокотел можно устанавливать в любых помещениях с влажностью не более 80%...
Олександр
Олександр
12.11.2021
Електричний котел Tenko Економ 4,5 кВт 220 В
Електричний котел Tenko Економ 4,5 кВт 220 В
Менеджер перезвонил в течении часа ,уточнил детали и на следующий день товар был отправлен. Котел ещё не проверил но думаю всё будет отлично. Компанию рекомендую...
Владислав
Владислав
11.11.2021
Електричний котел Tenko Міні 3 квт 220
Електричний котел Tenko Міні 3 квт 220
Брал для частного дома (80квм), который нечасто посещаю. Цель: поддержание положительной температуры в доме. Установил последовательно со старым газовым котлом (с цирк. насосом). Хорошее качество исполнения. ..
Сергей
Сергей
03.06.2021
Електрокотел Tenko Premium Plus 6/220
Електрокотел Tenko Premium Plus 6/220
Увидел критический отзыв о котле, которым пользуюсь с 2018 года и удивился. У меня работает все на ура. Настроен программатор так, что я по максимуму использую ночной тариф, разгоняю систему под утро, в 7-00 котел отключается и не включается до вечера т.к. система не успевает остывать У меня дом 80 ..
Баскоєв Валерій
Баскоєв Валерій
03.06.2021
Електрокотел Tenko Premium Plus 6/220
Електрокотел Tenko Premium Plus 6/220
После года эксплуатации котла «ТЕНКО премиум плюс» 6кВт хочу предостеречь от выбора этого котла, он низкотемпературный. теплоноситель ниже 75 градусов и если система отопления рассчитана правильно, то будет холодно в морозы. количество радиаторов надо увеличивать процентов на 30 от расчетного. Выво..
Андрей
Андрей
06.11.2020
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
Електричний котел Tenko Економ 3 кВт 220 В
чи потрібно додаткова Група безпеки до котла Відповідь: Группа безпеки потрібна. В системі повинен бути відводчик повітря та запобіжний гідравлічний клапан для захисту від надмірного тиску (більше 3 бар)...